Tvorba webu

Online prezentace ve formě webových stránek jsou základním předpokladem, jak se úspěšně propagovat na internetu. Na ně mohou vést veškeré vaše komunikační kanály - bannerová reklama, reklama ve vyhledávání nebo online PR.

Tvorba webu zblízka:

Klademe důraz na individuální přístup a tak je samozřejmostí osobní konzultace před vznikem webu a průběžné reporty s výpisem prací. Nejprve Vám připravíme návrh zadání a až po jeho odsouhlasení začneme tvořit Váš web. To eliminuje možné chyby a urychluje výstavbu webu.

Zabýváme se nejen realizací nových webů, ale také jejich redesignem. Všechny typy webových prezentací dodáváme včetně SEO optimalizace i redakčního systému.

  • microsite - speciální malý web umožňující snazší i levnější dosažení marketingových cílů než mateřský web společnosti

  • webové stránky

  • e-shop

Tvorba produktové microsite

Jedná se o jednostránkovou webovou prezentaci s představením produktu, společnosti nebo služby. Je to jednoduchý, ale zároveň velmi účinný způsob propagace, který nejvíce ocení zástupci tzv. svobodných povolání (právníci, zubaři, lékaři, finanční poradci, architekti atd.) nebo živnostníci (kadeřnice, automechanici, řemeslníci, realitní makléři, provozovatelé restaurací atd.). Díky své jednoduchosti tak v mnoha případech nevyžaduje redakční systém, což se projevuje nízkou cenou.

Přesto jsou tyto minimalistické prezentace velmi atraktivní i pro právnické osoby, a to z několika důvodů. Tím nejčastějším je propagace nového produktu. Jejich nový produkt totiž nezanikne na rozdíl od “velkého webu”. Zároveň s microsite mohou snadněji cílit své marketingové kampaně vůči jejich zákazníkům, fanouškům nebo návštěvníkům webu. Mezi takové společnosti patří např. Nescafe, Adidas, Sodastream či Milka.

Webové prezentace šité na míru

Tvoříme webové stránky na základě požadavků klienta, tj. webové stránky na míru. Tento typ webu může umět v podstatě cokoliv. Jsme tedy schopni nabídnout jakoukoliv funkčnost - od fotogalerie až po online platební bránu. Je dodáván s jednoduchým redakčním systémem (v češtině). Díky němu si budete moct webové stránky spravovat sami (bez naší asistence).

Webové aplikace šité na míru

Máte geniální nápad na online aplikaci s velkým potenciálem? Dokážeme technicky zajistit realizaci Vašeho projektu. Máme dostatek zkušeností s vývojem aplikací (objednávkové systémy, databázové aplikace, prodej videokurzů, nástroj na online komunikaci seminářů, systémy na online testování uživatelů apod.) a vítáme nové výzvy.

E-shopy na platformě Prestashop

Malé e-shopy (např. služba nebo jeden produkt) jsme schopni vytvořit v rámci webové prezentace. Pro tvorbu komplexnějších e-shopů (např. e-shop s oblečením) využíváme platformu Prestashop v 1.6 či 1.7 dle Vašich preferencí. Umíme zhotovit vše, co je třeba pro spuštění kvalitního e-shopu (grafická šablona na míru, sestavení e-shopu, nakonfigurování systému, nasazení a naplnění obsahu). Samozřejmostí je i kompletní zaškolení jeho obsluhy. V případě potřeby Vám zajistíme i další služby (např. srovnávače zboží nebo online platební brány).

Doprovodné služby k webovým stránkám

Nabízíme i pokročilejší práce na webu. Poskytujeme detailní analýzy a doporučení - návštěvnost webu, chování návštěvníků, manipulace s viditelnými prvky atd. Analýzy i doporučení Vám pomáhají zvýšit míru konverze a tak navýšit výdělečnost Vašeho webu.

Každý web je originální a spojuje v sobě unikátní design i funkčnost - prohlédněte si naše reference.

 

 

 

Související reference

David Rubek - sídlo - Žižkova 346, 273 09 Kladno -Švermov, IČO: 616 39 133, Zapsán u: Magistrát města Kladna / odbor obecní živnostenský úřad. Kladno 272 52, Starosty Pavla 44

Tento web k poskytování služeb, zabezpečení Vašich dat a anlýze návštěvnosti používá soubory cookies. Jeho používáním s tím souhlasíte. Rozumím