Přehrát video

3D modelace a animace

Nudí Vás 2D? 3D prezentace Vašeho produktu ho může velmi efektivně odlišit od konkurence. Tento způsob prezentace velmi dobře působí na emoce. Vašemu klientovi tak nenásilně sděluje, že Vaše firma je moderní a kreativní.

Pro vizualizaci firemních produktů či projektů využíváme modelovací software 3Ds max. Je tedy vhodný pro tvorbu statických modelů a jednodušších animací, které lze velmi dobře zužitkovat v produktových videí i v tiskových materiálech.

Pro interaktivní prezentaci modelů a scén je vhodná platforma sketchfab umožňující s modelem rotovat a přibližovat si ho v reálném čase.

Na tvorbu komplexnější animace či prostředí používáme herní engin Unity. Výhodou je možnost vytváření rozsáhlých prostředí v rychlém čase. Animace jsou interaktivní nebo je možné si je prohlížet pomocí technologie VR.

3D modelace a animace zblízka:

S tvorbou 3D modelací a animací máme mnoho zkušeností - prohlédněte si naše reference na konci textu. Všechny projekty zpracováváme podle Vašeho zadání nebo na klíč a realizujeme je pro různé platformy - mobilní telefony, tablety a běžné počítače.

  • 3D modelace doplňující firemní identitu (např. postava maskota firmy)

  • 3D modelace a animace interiérů a exteriérů (např. web hotelu nebo developerský projekt)

  • 3D modelace a animace produktů

  • virální 3D animace (např. klipy publikované na YouTube nebo na Facebooku)

 

 

 

Související reference

David Rubek - sídlo - Žižkova 346, 273 09 Kladno -Švermov, IČO: 616 39 133, Zapsán u: Magistrát města Kladna / odbor obecní živnostenský úřad. Kladno 272 52, Starosty Pavla 44

Tento web k poskytování služeb, zabezpečení Vašich dat a anlýze návštěvnosti používá soubory cookies. Jeho používáním s tím souhlasíte. Rozumím