Přehrát video

Staki
Online marketing, ideamaking, produkce

Staki lyže jsou krátké, lehké a tudíž skladné. Ocení je začátečníci i profesionálové milující adrenalin. Tyto lyže jsou velmi stabilní díky speciální patce, které lyžaře vrací do správné pozice a také bezpečné, což je dáno unikátním vázáním.


Na jaře jsme společně s českou firmou Ski Progress slavili úspěch s crowdfundingovou kampaní na americké platformě Kickcstarter. Na výrobu nového modelu sjezdových lyží Staki Controls se nám podařilo během jednoho měsíce vybrat více než 41 tisíc dolarů. Svůj předpokládaný cíl jsme přesáhli o 173%.


Pro Staki tedy dlouhodobě připravujeme komplexní komunikační kampaně v online i offline prostředí. Stojíme za tvorbou webu a microsite, realizujeme kampaně na sociálních sítích i v síti Google Adwords a propagujeme značku prostřednictvím PR aktivit. V neposlední řadě také tyto speciální lyže prezentujeme na zahraničních výstavách a veletrzích.

 

 

 

Zobrazit více

David Rubek - sídlo - Žižkova 346, 273 09 Kladno -Švermov, IČO: 616 39 133, Zapsán u: Magistrát města Kladna / odbor obecní živnostenský úřad. Kladno 272 52, Starosty Pavla 44

Tento web k poskytování služeb, zabezpečení Vašich dat a anlýze návštěvnosti používá soubory cookies. Jeho používáním s tím souhlasíte. Rozumím