Černí koně
Online marketing, ideamaking, copywritting

Černé koně založil v roce 2008 Tomáš Pouch jako neziskovou organizaci, která vyrábí handbike kola pro postižené děti. V současné době jsou jediným výrobcem kol tohoto typu v České republice a s největší pravděpodobností i v Evropě.

Pro Černé koně jsme na přelomu listopadu a prosince 2017 připravili úspěšnou crowdfundingovou kampaň. Jejím cílem bylo vybrat 300 tisíc korun na novou výrobnu handbike kol pro postižené děti.

Na starosti jsme měli přípravu veškerých materiálů pro crowdfundingovou platformu, ale také PR aktivity a správu obsahu a reklam na sociálních sítích. Kampaň byla mimořádně úspěšná, protože jsme vybrali nejen cílovou částku, ale dokonce jsme ji o téměř 20 tisíc korun překročili.

 

 

 

 

Zobrazit více

David Rubek - sídlo - Žižkova 346, 273 09 Kladno -Švermov, IČO: 616 39 133, Zapsán u: Magistrát města Kladna / odbor obecní živnostenský úřad. Kladno 272 52, Starosty Pavla 44

Tento web k poskytování služeb, zabezpečení Vašich dat a anlýze návštěvnosti používá soubory cookies. Jeho používáním s tím souhlasíte. Rozumím