+420 775 551 743
info@dr-abe.cz

Pomáháme značkám růst

Tvoříme weby, natáčíme videa, fotografujeme, děláme animace a propagujeme značky prostřednictvím online i offline kampaní.

Dáváme věcem novou tvář

Design a grafika jsou naší doménou. Nikdy však na úkor funkčnosti.

Co umíme

Pomáháme značkám být vidět

Strategicky plánujeme kampaně na míru. Ať už ve světě internetu anebo "offline" ve fyzické podobě.

Co umíme

Ztvárňujeme vaše vize

Všechno co si dovedete anebo i nedovedete představit, umí vytvořit naši ilustrátoři a animátoři.

Co umíme

Tvorba webu

pomůžeme s wireframem, navrhneme UX design, tvoříme webové prezentace, i jednoduché microsite

Více zde

Grafický design

logotypy, corporate identity, prezentace, katalogy, tiskoviny, grafika pro soc. sítě

Více zde

Video a foto

Pokud na sebe chcete upozornit, bez kvalitních fotografií a videí se neobejdete. Naše fotografie využijete nejen na webu, ale i třeba na sociálních sítích a v mnoha dalších komunikačních kanálech.

Více zde
Zpět >

Online marketing

Máme osvědčené postupy na to, jak vás dostat na lepší pozici ve vyhledávačích. Díky výkonnostnímu marketingu umíme také upozornit na vaše stránky anebo přivést nové fanoušky na vaše sociální sítě.

Více zde >

Ideamaking

Nad každým projektem komplexně přemýšlíme. Máme odstup, a proto dovedeme připravit poutavý a úspěšný koncept, se kterým předběhnete konkurenci.

Více zde >

Produkce

Za dobu svého působení jsme zorganizovali již bezpočet akcí. Ať už jde o koncerty, sportovní události anebo přípravu natáčení, vždy se soustředíme na to, aby vše šlapalo tak, jak má.

Více zde >
Zpět >

3D modelace a animace

Při přípravě trojrozměrných prezentací se soustředíme na každý detail. Váš produkt proto dovedeme představit mimořádně realisticky a v téměř fotografické kvalitě.

Více zde >

Vizualizace

Díky našemu týmu zkušených grafiků umíme přesvědčivě znázornit váš projekt. Poutavě, originálně a přesně tak, jak si ho představujete.

Více zde >

Ilustrace

Naši ilustrátoři jsou profesionálové na netradiční prezentaci značek. Ať už se jedná o kreslené postavičky, které mohou sloužit jako maskoti vaší firmy anebo rovnou celé komiksové příběhy.

Více zde >
Zpět >

Kdo jsme?

Naší specializací jsou promyšlený styl, nadčasovost a originalita. Tvoříme weby, propagujeme značky prostřednictvím online i offline kampaní, natáčíme videa a fotografujeme. Rádi hledáme nová a neotřelá řešení, protože naše práce nás prostě baví.


Blog

Otevřené kurzy kompletní tvorby webových stránek

"Pro všechny kodéry a programátory začátečníky nyní otevíráme kurz, pomocí kterého se naučíte vytvářet weby na redakčním systému a pomůžeme Vám získat schopnost efektivně řešit klientovi požadavky. Kapacita kurzu je bohužel velice omezená (4 místa)."

Čti dál >
Všechny články

Odebírejte novinky a ušetřete

Zadejte svou emailovou adresu a zůstaňte tak s námi v kontaktu. Po potvrzení odběru novinek získáte slevu až 21 000 Kč na některý z našich softwarových produktů.
Nepropásněte tuto příležitost.

Ochrana osobních údajů
Odesláním registrace uděluje uživatel - provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, zadaných v rámci registrace za účelem jejího vyřízení. V souladu s § 7 odst. 3 zák. č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti je provozovatel oprávněn zasílat uživatelům, jejichž e-mailovou adresu získal v rámci poskytnutí služeb uživatelům, obchodní sdělení, týkající se produktů a služeb dr-abe - David Rubek na tuto e-mailovou adresu. Tento souhlas má uživatel možnost kdykoliv bezplatně odvolat odpovědí na obchodní sdělení v požadovaném formátu.

Zobrazit více

David Rubek - sídlo - Žižkova 346, 273 09 Kladno -Švermov, IČO: 616 39 133, Zapsán u: Magistrát města Kladna / odbor obecní živnostenský úřad. Kladno 272 52, Starosty Pavla 44

Tento web k poskytování služeb, zabezpečení Vašich dat a anlýze návštěvnosti používá soubory cookies. Jeho používáním s tím souhlasíte. Rozumím