4/10/2018
Vložil: Jakub
1282
Sdílet: Facebook

Otevřené kurzy kompletní tvorby webových stránek

Připravujeme kurz, který je vhodný pro lidi, kteří umí již připravit HTML pro web, ale mají pouze úplně základní vědomosti a zkušenosti s PHP a v oblasti efektivního nasazení na redakční systém zatím tápou. Kurz je vysoce individuální, pro malé množství lidí.

Délka a časové rozložení kurzu

Kurz je určen pro 4 osoby a měl by se kontinuálně odehrávat 2x týdně a to vždy po 3 - 5 hodinách. V případě, že bude zájem o opakování / rekapitulaci tvorby HTML (frontendu webu), zabere tato část přibližně 2 lekce. Další přibližně 2 lekce zabere framework, který si musíme odprezentovat. Zbytek lekcí náleží vysloveně programování a řešení praktického příkladu tvorby webu.

Délka kurzu se může různit. Microsite se dá stihnout do deseti kurzů. S náročnostní zvoleného příkladu počet lekcí stoupá. Záleží ale také na rychlosti skupiny. Jak moc bude všem zúčastněným vše jasné, jak moc se budou muset ptát apod. Proto není možné délku kurzu předem jasně určit. Osobně doporučuji kurz pro nějaký běžný prezentační web (nikoliv microsite), kde se proberou všechny problematiky, se kterými se ve své praxi můžete potkat.

Používaný software a technologie

  • HTML  /  Potřeba znát
  • Bootstrap  /  případně se probírá v části rekapitulace HTML
  • Cakephp 2  /  Netřeba znát, kompletně probereme
  • Croogo 2  /  Netřeba znát, kompletně probereme
  • LESS   /  Netřeba znát, kompletně probereme
  • PHP 5  /  Potřeba znát alespoň úplné základy
  • MySQL  /  Potřeba znát alespoň teorii, či základy

Cena kurzu

Jedna lekce vychází na 1.000,- Kč. Trvá 3 hodiny a více (podle dotazů). Účastníte se jí Vy a tři další zájemci. Ideální je přijít s vlastním notebookem. Kurz se odehrává v Praze, na adrese Seifertova 73, Praha 3.

Kdo školí

Jakub Petružalek, vývojář webových stránek s 10 let dlouhou praxí v několika společnostech a má zkušenosti s projekty jakýchkoliv rozměrů, napříč všemi možnými obory.

V případě zájmu

Pokud Vás možnost tohoto kurzu zaujala, či máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás na programator@dr-abe.cz .

ZPĚT

David Rubek - sídlo - Žižkova 346, 273 09 Kladno -Švermov, IČO: 616 39 133, Zapsán u: Magistrát města Kladna / odbor obecní živnostenský úřad. Kladno 272 52, Starosty Pavla 44

Tento web k poskytování služeb, zabezpečení Vašich dat a anlýze návštěvnosti používá soubory cookies. Jeho používáním s tím souhlasíte. Rozumím