CZ  |  DE

Semkon
corporate identity, webdesign, CRM

Našim klientům dokážeme poskytnou opravdu 100% servis i ve velmi komplexních problematikách. Dámy si v našem zábavním parku prošly všechny jednotlivé atrakce, od logotypu, korporátní identity, návrhu webdesignu, UX až po kódování a programování samotné prezentace. Beze strachu navštívili i naše strašidelnější atrakce, takže mají vlastní systém který se kompletně stará o zobrazování podrobně specifikovaných dat k jednotlivým akcím, stará se o administrativní a účetní záležitosti, generuje pokročilé dokumenty v PDF, obstaravá komunikaci s klienty a spoustu dalších věcí.

 

 

 

Sigi

Webdeveloper Kuba

Se společností Semkon spolupracujeme dlouhodobě. Byť dámy o technickém provedení nevěděly příliš mnoho, velmi přesně věděly co od systému požadují. Pečlivá dlouhá příprava ve formě sepisování zadání, funkcí, sestavování modelů a databází se ale nakonec vyplatila a celý projekt vznikl v poctivé a trvale udržitelné kvalitě. Při šití na míru a optimalizaci jsme dokonce přikročili k instalaci Ubuntu serveru do Cloudu.

rubek@dr-abe.cz

 

Jméno: David Rubek, Sídlo: Družstevní 63, 273 64 Doksy, IČ: 61639133, Evidenční číslo: 1/0376/95/00, Vydal úřad: OŽÚ, MÚ Rakovník