CZ  |  DE

Fairmade
Grafický design - logotyp, web

Tak jako člověka definuje jméno, firmu definuje logo, proto by mělo co možná nejvíce vypovídat o její filosofii. Musí fungovat na vizitkách, stejně jako na webu. Web je dnes pro mnohé společnosti hlavním komunikačním nástrojem, proto je důležitá pravidelná inovace a sledování uživatelských trendů, aby přinášel odpovídající užitek.

 

Pracujeme s designem tak, aby se v něm klient cítil co nejlépe, tzv. "jako doma" a když se to vše sejde a podaří - může to pak inspirovat i další. Stejně jako web fajnových a zdravých věciček od fairmade.cz, který byl vybrán mezi 7 nejlepších referenčních e-shopů od FastCentrik, díky svému designu! Máme rádi svou práci a máme rádi, když tuto práci ocení i další! Fastcentrik reference.

 

 

 

Sigi

GRAFIK A FOTOGRAF ŠIMON

Fairmade je hlavně o zdravém životním stylu. Vysoce kvalitní produkty s certifikací BIO a Fairtrade. Použil jsem proto barvy, které můžeme sledovat volně v přírodě.

rubek@dr-abe.cz

 

Jméno: David Rubek, Sídlo: Družstevní 63, 273 64 Doksy, IČ: 61639133, Evidenční číslo: 1/0376/95/00, Vydal úřad: OŽÚ, MÚ Rakovník