CZ  |  DE
Video überspielen

Die Alten Machinen
ANIMOVANÝ VIDEOKLIP A PROJEKCE

Pod typicky českým názvem Die alten Maschinen se skrývá projekt z dílny Moimira Papalescu. Skupina je orientovaná na elektro – samotní členové svoji hudbu nazývají Robo-pop.Virtuální spolupráce kapely (krom Moimira se po jeho boku pohybuje také další hrdina 80. let – Leon Stevenson – bubeník a frontman kanadských The Extras) s předákem legendární novovlnné kapely Devo, Geraldem Casale. Rádi jsme přijali nabídku klip připravit a následně i komplet projekce pro jejich koncertní verze.

 

 

 

Sigi

Generál Šim Kim On

Moimira Papalescu, který působí v kapele Die alten Machinen znám delší dobu, tudíž jsem měl o estetice, která by byla pro klip vhodná poměrně jasnou představu již od začátku. Styl hudby mi rovněž není cizí. Ačkoli práce bylo na klipu opravdu hodně (dělal jsem ho mám pocit přes půl roku) byla to práce zábavná a výsledek za ni stojí. Sekvence klipu jsem pak navíc použil i jako základ živé projekce, se kterou jsme objeli s Die alten Machinen tour.

rubek@dr-abe.cz

 

Jméno: David Rubek, Sídlo: Družstevní 63, 273 64 Doksy, IČ: 61639133, Evidenční číslo: 1/0376/95/00, Vydal úřad: OŽÚ, MÚ Rakovník