Momentálně
hledáme
nové kolegy
na pozice:

Programátor

Znalosti HTML, CSS a javascriptu by měly být samozřejmostí. Důležitá je dobrá znalost PHP, chytré analytické uvažování, schopnost si práci rozdělit na drobné zvládnutelné úkoly. Weby a aplikace pečeme v systému CakePHP, rádi používáme LESS a jQuery pluginy. Servery jedeme na Linuxu. Důležitá je chut se něco naučit a být spolehlivý.

Mám zájem

Grafik / DTP specialista

Jsou tvé zkušenosti a schopnost práce s programy Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign) na pokročilé úrovni? Máš též zkušenost s webdesignem, DTP a předtiskovou přípravou? Pokud tě baví video, fotografie a ilustrace a máš zkušenosti i v těchto oblastech, pak hledáme právě tebe. Rozšiř náš sehraný tým.

Mám zájem

Obchodní zástupce

Hledáme kolegu s obchodním talentem. Tvým úkolem bude především získávání nových klientů a komunikace s nimi. Tvoříme originální a moderní webdesign a grafiku. Pojď nám pomoct je prodávat. Možnost nadstandartního platového ohodnocení vzhledem k objemu nových zakázek. 

Mám zájem

Asistent / asistentka

Protože zakázky se nám hrnou, hledáme kolegu nebo kolegyni, která nám bude k ruce. Náplní této pozice je zejména administrativní výpomoc, jako fakturace, hlídání splatnosti přijatých faktur, kontrola pohledávek a urgence dlužníků. Komunikace běžných záležitostí s potenciálními i stávajícími klienty. Velkou výhodou je zájem o obchod, angličtina nakomunikativní urovni, řidičský průkaz skupiny B, systematičnost a samostatnost. Možnost profesního růstu a osobního ohodnocení, iniciativě meze neklademe.

Mám zájem
 

Jméno: David Rubek, Sídlo: Družstevní 63, 273 64 Doksy, IČ: 61639133, Evidenční číslo: 1/0376/95/00, Vydal úřad: OŽÚ, MÚ Rakovník